Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

BU WEB SİTESİNİN SAHİBİ NEOSON GÖRÜNTÜLEME MERKEZİ OLUP TÜM KULLANIM HAKLARIMIZ SAKLIDIR.

Sitemizde yer alan yazılar, bilgiler eğitim amaçlı olup herhangi bir şekilde tıbbı önerme amaçlı değildir. Bu bilgiler doğrultusunda verilen her türlü kararlar ile ilgili sorumluluk bu siteyi ziyaret eden kişiye ait olup merkezimizi hiçbir şekilde bağlamaz. Aynı şekilde WEB sayfamızda yer alan Linkler’deki bilgilerden Merkezimiz sorumlu olmayıp, sorumluluk bu linkleri kullanana aittir.

WEB sayfamızda yapılacak her türlü değişiklik, yeniden düzenleme veya yayını durdurma hakkı hiçbir ihtara gerek olmaksızın Merkezimize aittir. Bu şartlar sayfamızda yer alan linkler için de söz konusudur. Web sayfasında yer alan bilgilerin güncellenmemesinden dolayı hiçbir sorumlulukla yükümlü değildir.

WEB sayfamızda yer alan yazılar, bilgiler, grafikler, resim ve logolar, tasarımlar, sloganlar web sayfamızın sunuluş şekli Merkezimizin mülkiyetinde olup, tarafımızdan yazılı izin alınmaksızın kullanılması, kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayınlanması, ticari amaçla basılması ve dağıtılması yasaktır. Her türlü telif hakkı Neoson Görüntüleme Merkezine aittir.

Merkezimiz, Web sitemize ulaşan isim adres ve şahsi bilgileri yasal bir zorunluluk olmadıkça üçüncü şahıslara açıklanmayacağını beyan eder.

Merkezimizin ticari ünvanı NİŞANTAŞI ULTRASONOGRAFİ VE MAMMOGRAFİ GÖRÜNTÜLEME HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. olup kısaca NEOSON GÖRÜNTÜLEME MERKEZİ olarak anılmaktadır.